Picture

Alkorplan pro bazény

Charakteristika

Bazénové fólie ALKORPLAN se uplatňují při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů. Svojí kvalitou patří fólie Alkorplan na špici v Evropě. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vyniká především vysokou UV stabilitou a stálobarevností. Z filosofie těžící z pověsti nadstandardního produktu výrobce neustoupil ani pod tlakem méně kvalitních napodobenin.
Fólie ALKORPLAN si našly i u nás uplatnění při realizacích bazénů:

  • rodinných domků,
  • koupališť,
  • plaveckých bazénů.

Jednotlivé typy se odlišují kvalitativním a barevným provedením.

ALKORPLAN 35066

ALKORPLAN 35066 s PES výstužou je bazénová fólie vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů. V nabídce jsou následující barvy: modrá Adria, světlemodrá, tyrkysová, písková, černá, šedá, bílá.

ALKORPLAN 35216 SUPER 2000

ALKORPLAN 35216 SUPER 2000 s PES výztuží je bazénová fólie, která je opatřena navíc akrylátovou vrstvou ještě více odolávající hnilobě, plísním a mikroorganizmům, vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů. V nabídce jsou následující barvy: modrá Adria, světlemodrá, tyrkysová, písková, černá, šedá, bílá.

ALKORPLAN 35217 SUPER 2000

ALKORPLAN 35217 SUPER 2000 s PES výztuží je bazénová fólie, která je opatřena navíc akrylátovou vrstvou ještě více odolávající hnilobě, plísním a mikroorganizmům, vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů. V nabídce jsou následující barvy: mozaika byzanc, mozaika tmavá, persia modrá, persia písková, mramorová, carrara, mozaika šedá. Spodní strany těchto fólií jsou bílé.

ALKORPLAN 81112

ALKORPLAN 81112 protiskluzová fólie s PES výztuží je bazénová fólie s protiskluzovou úpravou vhodná především na schodišťové stupně či jiné části bazénu, kde se tento povrch vyžaduje. V nabídce jsou následující barvy: modrá Adria, světlemodrá, bílá, písková, šedá, černá a tyrkysová.

Picture
Picture

Charakteristika

Hydroizolační fólie Alkorplan jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vynikají především vysokou UV stabilitou a stálobarevností. Používá se několik typů odlišujících se od sebe kvalitativním a barevným provedením.

Rozměrová stálost

Díky více než 30 letým zkušenostem s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLANALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Tento fakt dokumentuje velké množství úspěšných realizací po celém světě.

Stálobarevnost a odolnost proti UV záření

Materiál pro výrobu fólií je stabilizován proti vlivu UV záření. Bazénové fólie ALKORPLANALKORPLAN vykazují vysokou stálost barevného odstínu. Právě tyto vlastnosti dělají z ALKORPLAN ALKORPLANu nadstandardní fólii, která svojí kvalitou patří na špici v Evropě.

Svařitelnost

Fólie ALKORPLANALKORPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době, což se pozitivně uplatní například při doplňování nového prostupu v bazénu apod.

Odolnost proti hnilobě

Materiál používaný při výrobě všech typů fólií je odolný proti hnilobě, plísním a odpuzuje mikroorganizmy.

Záruka

Výrobce poskytuje desetiletou záruku na vodotěsnost.


www.tridome.cz
Jsme významná izolační firma ve středních Čechách s proškolenými specialisty, provádějící kompletní
hydroizolační práce. Provádíme izolace a opravy plochých střech včetně klempířských prvků, zemní
izolace proti vlhkosti a radonu, izolace teras, vyvařování bazénů a zahradních jezírek folií.

design by FUNLIFE - © 2009