DEKPLAN pro střechy

 

Charakteristika

Hydroizolační fólie DEKPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Sortiment fólií umožňuje realizovat různé varianty střech dle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Použití konkrétního typu vyplývá z jeho vlastností (typ nosné vložky, tloušťka fólie apod.). Fólie DEKPLAN jsou vhodné jak pro nově realizované skladby, tak i pro sanace starých střech.V sortimentu fólií DEKPLAN je řada doplňkových materiálů usnadňující realizaci standardních detailů střech.

  

Odolnost proti UV záření a povětrnostnímu stárnutí

Fólie DEKPLAN 76, DEKPLAN 78 a doplňkové fóie DEKPLAN 70 a DEKPLAN X76 jsou odolné proti účinkům UV záření a vyhovují požadavkům na účinky umělého povětrnostního stárnutí. Fólie DEKPLAN 77 musí být po instalaci vždy celoplošně zakryta dalšími vrstvami, aby bylo zabráněno přímému působení povětrnostních vlivů.

Svařitelnost

Fólie DEKPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době. To se pozitivně uplatní zejména při dodatečných opravách hydroizolace, při zabudování nového prostupu či při opravách poškozených míst.

Rozměrová stálost

U fólií DEKPLAN, které jsou vyrobeny z měkčeného PVC, je dosahováho vynikající dlouhodobé rozměrové stability.

Difúzní vlastnosti

Fólie DEKPLAN jsou charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu.

Vhodnost použití v požárně nebezpečném prostoru

Fólie DEKPLAN 76 a DEKPLAN 77 uložená ve skladbě střešního pláště na tepelnou izolaci z minerálních vláken, polystyrenových desek EPS a PIR desek vyhovuje požadavkům pro použití do požárně nebezpečného prostoru. Skladba je klasifikována jako BROOF(t3).

Odolnost proti prorůstání kořínků

Fólie DEKPLAN 77 je odolná proti prorůstání kořínků. To umožňuje používat fólii všude tam, kde hrozí poškození hydroizolace kořínky a ve skladě vegetačních střech.

Záruka

Výrobce poskytuje záruku 10 let na vodotěsnost za předpokladu, že výrobek byl správně zabudován do konstrukce.

Technická podpora

Veškeré informace včetně kompletního technického poradenství poskytnou vyškolení pracovníci Atelieru DEK – specializovaného střediska společnosti DEKTRADE a.s.


www.tridome.cz
Jsme významná izolační firma ve středních Čechách s proškolenými specialisty, provádějící kompletní
hydroizolační práce. Provádíme izolace a opravy plochých střech včetně klempířských prvků, zemní
izolace proti vlhkosti a radonu, izolace teras, vyvařování bazénů a zahradních jezírek folií.

design by FUNLIFE - © 2009